Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Проекти документів
Проект рішення виконавчого комітету (дата оновлення 13.03.2018)
Оприлюднено 13.03.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

м. Слов’янськ

Про розміщення
зовнішньої реклами


У виконком Слов’янської міської ради звернулося товариство з обмеженою відповідальністю “С.К. ІСТЕЙТ”, ідентифікаційний код юридичної особи 38964533, Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців серія АГ №352735, місцезнаходження юридичної особи: 01033, м. Київ, вул. Горького, 33В, з проханням дозволити розміщення зовнішньої реклами, згідно Додатку, строком на один рік.
Розглянувши надані матеріали і керуючись Законом України «Про рекламу», п.п.13 п.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішенням Слов’янської міської ради від 02.03.2012 №10-XXIV-6 «Про затвердження Положення про порядок оплати за розміщення зовнішньої реклами на території міста Слов’янська», виконком міської ради 

В И Р І Ш У Є: 

1. Дозволити розміщення зовнішньої реклами, згідно Додатку, товариству з обмеженою відповідальністю “С.К. ІСТЕЙТ”, строком на один рік. 

2. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю “С.К. ІСТЕЙТ”: 

2.1. Укласти договори на розміщення зовнішньої реклами, протягом п’яти календарних днів з дати прийняття даного рішення. 

2.2. Забезпечити належний догляд за станом рекламних щитів впродовж дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами, згідно Додатку

2.3. За один місяць до закінчення терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами продовжити строк їх дії або демонтувати зовнішню рекламу, згідно Додатку, протягом 15 днів після закінчення терміну дії дозволів. 

3. Координацію за правильністю розміщення і використовування рекламних щитів покласти на управління архітектури та містобудування (Пахомов). 

4. У разі не виконання пп.2.1 п.2 даного рішення, рішення виконкому вважати таким, що втратило чинність.


Міський голова                                                                                                   В.М. Лях


88Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика