Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи інформує [24 листопада 2021  15:21]

З настанням холодної пори року на адміністративній території Слов’янської міської територіальної громади просліджується тенденція до збільшення кількості пожеж та загибелі на них людей.

Кожного року з настанням осінньо-зимового періоду стан протипожежного захисту значно ускладнюється. В осінньо-зимовий період внаслідок несприятливих погодних умов виникає значна кількість пожеж в житловому секторі, можливе виникнення аварій у системах енерго-, газо-, теплопостачання, порушення руху автомобільного транспорту, що негативно впливає на життєзабезпечення населення та стан робот важливих об’єктів соціальної сфери.

Як правило, в осінньо-зимовий період збільшується кількість пожеж по причинам порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей і електроустановок, а також необережного поводження з вогнем. Основною причиною виникнення пожеж, що призводить до загибелі та травмування людей, є куріння в ліжку, порушення правил експлуатації пічного опалення та порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації побутових нагрівальних електроприладів.

Для мінімізації наслідків пожеж та зменшення їх кількості, відділ звертає увагу громадян та керівників підприємств, установ та організацій на необхідність дотримання правил пожежної безпеки при використанні індивідуальних систем опалення та систем пічного опалення, при користуванні електроприладами та необхідності встановлення приладів захисного відключення електроенергії при перепадах напруги, здійснення заміру опору ізоляції і перевірки спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання, які мають проводитись 1 раз на 2 роки.


1036Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуальнопошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua