Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю [17 листопада 2021  16:49]

1. Найменування органу виконавчої влади, який проводить електронні консультації з громадськістю: 

Слов’янська міська військово-цивільна адміністрація Краматорського району Донецької області

2. Назва проєкту акта або стислий зміст пропозиції щодо реалізації державної політики у відповідній сфері державного і суспільного життя, винесеної на обговорення: 

Про припинення діяльності шляхом ліквідації комунального закладу Слов’янської міської ради Краматорського району Донецької області «Слов’янська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»

3. Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія рішення, яке планується прийняти за результатами електронних консультацій з громадськістю: 

Мешканці Слов’янської міської територіальної громади різних вікових категорій; органи місцевого самоврядування; працівники комунального закладу Слов’янської міської ради Краматорського району Донецької області «Слов’янська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос».

4. Можливі наслідки впровадження в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін 

Припинення діяльності комунального закладу Слов’янської міської ради Краматорського району Донецької області «Слов’янська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос» не матиме негативних наслідків для мешканців Слов’янської міської територіальної громади, працівників та вихованців закладу, оскільки тренерсько-викладацький склад продовжив працювати у відділеннях з видів спорту комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа м. Слов’янська», комунального позашкільного навчального закладу «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» на території с. Билбасівка.

5. Електронна адреса, строк і форма подання пропозицій та зауважень 

Пропозиції та зауваження учасників електронних консультацій з громадськістю подаються в письмовій формі з 17.11.2021 року по 17.12.2021 року включно на електронну адресу відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов'янської міської військово-цивільної адміністрації: molod@slavrada.gov.ua або шляхом розміщення власного коментаря на вебплатформі електронних консультацій за посиланням.

6. Номер телефону, за яким надаються консультації з питання, що винесено на обговорення 

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов'янської міської військово-цивільної адміністрації:
(0626) 2-76-50 

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики Слов'янської міської військово-цивільної адміністрації:
(0626) 62-13-09

7. Прізвище, ім'я відповідальної особи органу виконавчої влади: 

Міщенко Олександр Миколайович - начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов'янської міської військово-цивільної адміністрації. 

Кравченко Дмитро Валерійович - начальник відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики Слов'янської міської військово-цивільної адміністрації.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: 

Звіт про результати електронних консультацій з громадськістю буде доведено до відома громадськості шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті Слов’янської міської військово-цивільної адміністрації у розділі «Консультації з громадськістю» не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення. 

Інформація до проведення електронних консультацій з громадськістю з питання «Про припинення діяльності шляхом ліквідації комунального закладу Слов’янської міської ради Краматорського району Донецької області «Слов’янська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»


2020Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua