Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації оголошують проведення відкритого архітектурного конкурсу [23 листопада 2020  14:25]

Відповідно до рішення Слов’янської міської ради від 20.12.2019 року № 30-LXXVI-7 «Про погодження місця встановлення пам’ятника місцевого значення «Захисникам України» в місті Слов’янську» Слов’янська міська рада, Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації оголошують проведення відкритого архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію спорудження пам’ятника місцевого значення «Захисникам України» в місті Слов’янську. 

Місцем встановлення пам’ятника, згідно з рішенням Слов’янської міської ради від 20.12.2019 №30-LXXVI-7 «Про погодження місця встановлення пам’ятника місцевого значення «Захисникам України» в місті Слов’янську», визначено адресу: перехрестя вулиць Центральна та Банківська, м. Слов’янськ. 

Для участі в конкурсі запрошуються окремі фахівці, авторські колективи в галузі архітектури, скульптури, дизайну, образотворчого мистецтва. які на день його оголошення здобули освіту за відповідними спеціальностями, студенти профільних навчальних закладів та інші аматорські колективи. Програма та умови конкурсу розміщено на сайті Слов’янської міської ради

Термін проведення конкурсу – з 20 листопада 2020 року до 20 березня 2021 року. Видача конкурсної документації здійснюється з 20 листопада 2020 року за адресою: вул. Двірцева,37, м. Краматорськ, Донецька область, 84301 або в електронному вигляді на адресу: kul.d@dn.gov.ua, телефон для довідок (095) 729 53 43.


760Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика