Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Повідомлення про оприлюднення проєкту Програми економічного і соціального розвитку м.Слов’янська на 2021 рік та Звіту про стратегічну екологічну оцінку [15 жовтня 2020  09:18]

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Програма економічного і соціального розвитку м. Слов’янська на 2021 рік (далі – Програма), визначає сукупність взаємоузгоджених завдань і заходів, що будуть реалізовуватися виконавчими органами міської ради, підприємствами, установами та організаціями щодо вирішення нагальних проблем та досягнення стратегічних цілей розвитку міста у 2021 році. 

Програма враховує положення Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року та План заходів з реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку Донецької області на період до 2027 року. 

Програма спрямована на забезпечення сталого розвитку економіки міста, громадянського суспільства у 2021 році для досягнення зростання рівня та якості життя населення. 

Виконання Програми здійснюватиметься в межах реальних фінансових можливостей бюджетів усіх рівнів та за рахунок позабюджетних коштів. 

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування
Слов’янська міська рада
 

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі: 

Електронні консультації з громадськістю. 

а) дата початку та строки здійснення процедури 

Дата початку: 15.10.2020 

Строки здійснення процедури з 15.10.2020 по 17.11.2020 

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо) 

Зауваження та пропозиції до проєкту Програми економічного і соціального розвитку м.Слов’янська на 2021 рік та Звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються в електронному вигляді. 

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) – не проводяться. 

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування 

З проєктом Програми економічного і соціального розвитку м. Слов’янська на 2021 рік та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись на офіційному вебпорталі Слов’янської міської ради у розділі «Консультації з громадськістю» та на платформі електронних консультацій за посиланням.

г') орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій 

Зауваження і пропозиції до проєкту Програми економічного і соціального розвитку м.Слов’янська на 2021 рік та Звіту про стратегічну екологічну оцінку подаються на електронну адресу управління економічного та інвестиційного розвитку Слов’янської міської ради: econom@slavrada.gov.ua з темою листа «До проєкту Програми, до Звіту про СЕО» у термін до 17 листопада 2020 року. 

Контактні дані: телефон (0626) 62-15-05, 2-41-41. 

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку/анонімні, не розглядаються. 

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування 

Управління економічного та інвестиційного розвитку Слов’янської міської ради: 84122, м.Слов’янськ, пл. Соборна, будинок 2. 

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування 

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня. 

Додатки: 

Проєкт Програми економічного і соціального розвитку м. Слов’янська на 2021 рік
Звіт про стратегічну екологічну оцінку Програми економічного і соціального розвитку м.Слов’янська на 2021 рік.
897Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика