Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Як підвищити ефективність участі громадськості? [08 липня 2020  08:29]

Запрошуємо всіх активних мешканців Слов’янська до онлайн обговорення “Міські стратегії розвитку, бюджет - як підвищити ефективність участі громадськості?”, яке відбудеться у четвер 09 липня, 16:00 - 18:00.

Це початок серії обговорень за участі Слов’янської міської ради та місцевої громадськості, експертів ЦРІ та проєкту “Демократичне врядування у Східній Україні”, який реалізується за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID),спрямованих на залучення громадськості до бюджетного процесу, вдосконалення міських програм на основі аналізу даних та використання е-рішень.

Під час підготовки до впровадження проєкту ми провели коротке опитування мешканців, за результатами якого участь громадськості у розробці та вдосконаленні стратегічних напрямків розвитку міста - одна з топ-тем, які обрали жителі міст для обговорення.

Готуйте свої питання до обговорення та реєструйтеся на захід за посиланням - https://forms.gle/qn5tifzZ5qRmXku2A

До речі, якщо ви досі не долучилися до опитування щодо розвитку місцевої демократії, залучення мешканців до прийняття рішень, зокрема бюджетного процесу - висловіть вашу думку прямо зараз - https://forms.gle/yiVQKCUor3tXbHNKA 

Також запрошуємо зацікавлених лідерів громадськості, які мають бачення реалізації проєкту у своєму місті, запропонувати свою кандидатуру, чи своєї НГО до організації місцевого координаційного офісу Проєкту - https://cid.center/local-coordinator/. Резюме візії та свій профайл надсилати на info@cid.center.

За час проєкту планується проаналізувати та обговорити необхідні зміни до міських програм розвитку, зокрема - освіти, інформатизації, опрацювати модель шкільного бюджету участі, впровадити відсутній у місті ІТ-інструмент та тематичні карти, для розвитку управління та діалогу на основі даних.


1348Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика