Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту [19 березня 2020  14:17]

Проєкт рішення Слов’янської міської ради «Про встановлення ставки туристичного збору на території м. Слов'янська на 2021 рік» 

Розробник – Управління економічного та інвестиційного розвитку Слов’янської міської ради

Проєкт регуляторного акта розроблено відповідно до статті 268 Податкового кодексу України. З метою дотримання норм чинного законодавства щодо порядку нарахування та сплати податку, а також наповнення доходної частини місцевого бюджету за рахунок надходження туристичного збору від юридичних та фізичних осіб.

Проєкт регуляторного акта передбачає правове регулювання господарських і адміністративних відносин між суб'єктами господарювання, органами місцевого самоврядування та фіскальними органами.

Проєкт регуляторного акта «Про встановлення ставки туристичного збору на території м. Слов'янська на 2021 рік» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Слов’янської міської ради за посиланням: http://docs.slavrada.gov.ua/prregact/  у розділі «Проєкти регуляторних актів».

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі: 

  • поштовою адресою: 84122, Донецька область, м. Слов’янськ, пл.Соборна, 2; 
  • електронною поштою: econom@slavrada.gov.ua

311Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика