Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
До уваги суб’єктів господарювання міста Слов’янськ, власників приміщень та об’єктів, власників земельних ділянок, які на даний час не використовуються [12 вересня 2019  14:27]

З метою активізації інвестиційної та зовнішньо- економічної діяльності міста, оновлення інвестиційних пропозицій та формування бази вільних приміщень, незавершених об’єктів будівництва та земельних ділянок, які на даний час не використовуються, управління економічного та інвестиційного розвитку Слов’янської міської ради звертається з пропозицією до суб’єктів господарювання міста Слов’янськ, власників приміщень та об’єктів, власників земельних ділянок, які на даний час не використовуються але можуть бути запропоновані для продажу або оренди потенційним інвесторам надати інформацію щодо вищеозначених об’єктів за формами що додаються.
 
Додаток № 1

Додаток № 2


Інформація про вільні приміщення та земельні ділянки приймається за адресою: м. Слов’янськ, пл. Соборна, 2 каб. 201, 412 або на електрону адресу управління invest@slavrada.gov.ua та буде висвітлена на офіційному сайті Слов’янської міської ради http://slavrada.gov.ua для вільного доступу потенційним інвесторам. 

За детальною інформацією звертайтесь до управління економічного та інвестиційного розвитку Слов’янської міської ради за адресою: м. Слов’янськ, пл. Соборна, 2 каб. 201, 412 або за телефоном (06262) 2-43-32.


403Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика