Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для будівництва районного парку «Лісний», м. Слов’янськ [29 серпня 2019  14:45]

1) Детальний план території для будівництва районного парку «Лісний», м. Слов’янськ розроблений з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації зазначеної території, виявлення та уточнення територіальних ресурсів для всіх видів функціонального використання території, а також визначення напрямків, черговості подальшої діяльності щодо охорони та поліпшення стану природного середовища, забезпечення екологічної безпеки, комплексного благоустрою та озеленення районного парку «Лісний», м.Слов’янськ.

Детальний план території для будівництва районного парку «Лісний», м. Слов’янськ є еколоігчним проектом, сприяє сталому розвитку шляхом забезпечення охорони довкілля, безпеки життєдіяльності населення та охорони його здоров’я.

Склад та зміст проекту детального плану території:

  •  пояснювальна записка; 
  •  схема розташування території у планувальній структурі міста,
    М 1:10000; 
  •  план існуючого використання території із зображенням існуючих планувальних обмежень, М 1:1000; 
  •  проектний план, поєднаний із планом червоних ліній, схемою організації руху транспорту і пішоходів, схемою, кресленням поперечних профілів вулиць (алей), М 1:1000; 
  •  схема інженерної підготовки території, інженерних мереж і вертикального планування території, М. 1:1000; 
  •  загальні вигляди.

2) Техніко-економічні показники:
 
1. Площа парку в т.ч.:
10,30 га
- майданчики (дитячі, спортивні, - масових заходів, господарчі)
0,53 га
- проїзди автостоянки
0,28 га
- алеї
0,94 га
- велодоріжки
0,36 га
разом забудовані території
2,11 га
- територія зелених насаджень
8,19 га
% озеленення території парку
79,6
2. Розрахункова кількість відвідувачів
720 осіб
3. Автостоянки (м/м, розрахунок/проект)
72/87

3) Проект детального плану території розроблений Донбаською національною академією будівництва та архітектури на підставі рішення Слов’янської міської ради від 27.06.2018 № 31-XLVIII-7. Замовником розробки є Слов’янська міська рада.

4) Проект детального плану та пояснювальна записка оприлюднені на офіційному веб-сайті міської ради. Проектний план, поєднаний із планом червоних ліній, схемою організації руху транспорту і пішоходів М 1:1000 розміщений в холі адміністративної будівлі міської ради.

5) Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій – начальник управління архітектури та містобудування Слов’янської міської ради, головний архітектор м. Слов’янська Руденко С.І.

Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються. 

Місце подання пропозицій – управління містобудування та архітектури Слов’янської міської ради, каб.60 5 поверх будівлі Слов’янської міської ради, площа Соборна, 2 м.Слов’янськ, або на електронну пошту slavgorarch@i.uа.

6) Пропозиції до проекту детального плану території подаються та розглядаються до 29.09.2019 року.

7) Громадські слухання щодо проекту детального плану території для будівництва районного парку «Лісний», м. Слов’янськ відбудуться 09.09.2019 о 10.00 в приміщенні сесійної зали Слов’янської міської ради.

8) Формат громадських слухань заплановано у формі презентації розробником проекту детального плану території та подання пропозицій (зауважень) у відповідності до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому Постановою КМУ №555 від 25.05.2011.


Посадова особа, відповідальна
за забезпечення організації
розгляду пропозицій                                                                           С.І. Руденко


807Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика