Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Заява про екологічні наслідки діяльності [31 липня 2019  13:12]

Об’єкт проектування – Будівництво модульної котельні по вул. Новий Побут м. Слов’янськ. Коригування.

Замовник: Управління ЖКГ Слов’янської міської ради.

Проектувальник: ТОВ «ТЕХЕКС-ГАЗ»

Проектом передбачається встановлення блочно-модульної котельні «КБМТ-1,674» (паливо – природний газ) повного заводського виготовлення згідно з ТУ У 25.2-34630463-002:2013 з встановленням двох водогрійних газових котлів моделі «RTQ 837» фірми «Riello» (Італія) тепловою потужністю 0,837 МВт (0,71969 Гкал/год.) кожен.

Котельня призначена для забезпечення тепловою енергією житлових будинків і виробничих приміщень житлового району в м. Слов'янськ. Система опалення - закрита, залежна.

У котельні передбачається вироблення теплової енергії, а також приготування теплоносія з параметрами по температурному графіку 95-70 °С.

Проектом передбачені оптимальні проектні, екологічні та технологічні рішення.

Альтернативних рішень проектом не передбачається.

За характером розподілу всіх негативних факторів, визначено вплив забруднюючих речовин на атмосферне повітря.

Перелік джерел викидів:

  •  на період експлуатації - 1 димова труба від котлів; 
  •  на період будівництва - викиди від роботи автотранспорту (двигунів внутрішнього згоряння), переносного поста зварювання металів, лакофарбування, вантажно-розвантажувальних робіт.

Викиди в атмосферне повітря на момент експлуатації: діоксид азоту, оксид вуглецю, метан, діоксид вуглецю, діазоту оксид, ртуть металева.

Викиди в атмосферне повітря на момент виконання будівельно-монтажних робіт: оксид вуглецю, діоксид азоту, діоксид сірки (сірчаний ангідрид), сажа, вуглеводні С12-С19, бенз (а) пірен, аміак, НМЛОС, марганець та його сполуки, заліза оксид, пил неорганічний, що містить SiO2 (20 - 70%), фториди, фтористий водень, ксилол, толуол, бутилацетат, ацетон, Сольвент нафта, суспендовані частинки недиференційовані за складом.

Згідно проведених розрахунків розсіювання забруднюючих атмосферу речовин від планованої діяльності на момент експлуатації, перевищень санітарних норм – немає, як в розрахункових точках (житлова забудова), так і по всьому розрахунковому прямокутнику. Викиди забруднюючих речовин - в межах норм.

Ризик появи негативних ефектів, що розглядаються визначений як малий, коефіцієнт небезпеки (HQ) менше одиниці <1.

Шум - в межах норм.

Геологічне середовище:

Особливості геологічних умов, які сприяють інтенсивності зростання планованої діяльності на навколишнє середовище - відсутні.

Водне середовище:

Впливу на водне середовище - немає. Скиди стічних вод у водні об'єкти проектом не передбачаються. Заходи щодо запобігання негативного впливу на поверхневі і підземні води - не передбачаються.

Грунт:

Санітарний стан земельної ділянки задовільний. Для запобігання забруднення ґрунту відходи повинні збиратися в металевих контейнерах, зберігатися відповідно до класу небезпеки та своєчасно вилучатися з території.

Рослинний і тваринний світ, заповідні об'єкти.

Діяльність проектованого об'єкта не буде надавати негативного впливу на рослинний і тваринний світ, так викиди забруднюючих речовин від джерел незначні, стічні води не утворюються і не скидаються у водні об'єкти.

На місце існування, шляхи міграції тварин і птахів експлуатація об'єкта шкідливого впливу не матиме.

Зобов'язання Замовника щодо здійснюваних проектних рішень

Керуючись положеннями та нормами чинного природоохоронного, санітарного і містобудівного законодавства України, Замовник проекту – Управління ЖКГ Слов’янської міської ради, зобов’язується:

  •  у питаннях здійснення процедур погодження, експертизи та затвердження проекту зобов'язується діяти в порядку, встановленому Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища»; 
  •  гарантує контроль реалізації повного обсягу проектних рішень у відповідності з проектними регламентами виробництва робіт, а також виконання всіх захисних, відновлювальних, компенсаційних і ресурсозберігаючих заходів, передбачених проектом; 
  •  отримати дозвіл на викиди на джерело викидів № 1, що планується будувати; 
  •  при виникненні в процесі реалізації проекту непередбачених негативних впливів на навколишнє природне середовище, умови проживання населення, функціонування будівель, споруд і комунікацій, зобов'язується організувати і контролювати негайну і повну ліквідацію їх наслідків, а також компенсувати завдані збитки.

398Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика