Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта [13 червня 2019  14:17]

Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення виконкому Слов’янської міської ради “Про затвердження Порядку розміщення відкритих майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства на території м. Слов'янськ”

Розробник - відділ торгівлі і захисту прав споживачів Слов’янської міської ради

Проект регуляторного акта визначає Порядок розміщення відкритих майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства на території м. Слов'янськ.

Обґрунтування:

  •  створення сучасного правового простору для розміщення відкритих майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства, який буде відповідати потребам суб'єктів господарювання територіальної громади м. Слов'янськ та формування цілісного естетичного середовища міста; 
  •  виключення порушень майнових прав територіальної громади міста від безконтрольного використання конструктивних елементів благоустрою комунальної власності.

Проект регуляторного акта “Про затвердження Порядку розміщення відкритих майданчиків для харчування біля стаціонарних закладів ресторанного господарства на території м. Слов'янськ” та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Слов’янської міської ради (www.slavrada.gov.ua) в розділі “Регуляторні акти”.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

  •  поштою за адресою: 84122, Донецька область, м. Слов’янськ, пл. Соборна, 2 
  •  електронною поштою: postmaster@slavrada.gov.ua

185Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика