Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади: [28 березня 2019  09:59]

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління містобудування та архітектури Слов’янської міської ради, головного архітектора міста Слов’янська.

Кваліфікаційні вимоги: 

- повна вища архітектурна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра та стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років; 

- знання української мови; 

- вміння працювати на комп'ютері; 

- знання Конституції України, Закону України «Про запобігання корупції», законодавчих актів про службу в органах місцевого самоврядування та питань, що відносяться до діяльності управління.

Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит і проходять співбесіду. 

З 01.01.2017 року всі кандидати, які претендують на зайняття посад в міській раді, разом з необхідним пакетом документів, до подачі заяви на участь у конкурсі, складають та оприлюднюють електронну декларацію (як претендента на посаду) на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції і надають її в роздрукованому вигляді до відділу кадрової роботи. 

З питання прийому документів звертатися протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Слов’янськ, пл. Соборна, 2, міська рада, відділ кадрової роботи (2-й поверх, каб. 215), тел. 2-53-22 або ознайомитися з інформацією щодо вакансії на сайті Слов’янської міської ради в розділі «Вакансії».


1699Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua