Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Об’яви
Податкові новації 2019 року у сплаті туристичного збору! [25 лютого 2019  09:09]

Управління економічного та інвестиційного розвитку Слов'янської міської ради повідомляє, що з 1 січня 2019 року змінено механізм оподаткування туристичним збором.

Відповідно до нової норми в ПКУ податковими агентами є:

  • юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, ФОП, які надають послуги з тимчасового розміщення осіб у місцях проживання (ночівлі);
  • квартирно-посередницькі організації, які направляють неорганізованих осіб з метою їх тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі), що належать фізичним особам на праві власності або на праві користування за договором найму;
  • юридичні особи, які уповноважуються відповідним органом місцевого самоврядування справляти збір на умовах договору, укладеного з відповідним органом.

Перелік податкових агентів та інформація про них розміщена на офіційному веб-сайті міської ради у розділі “Малий бізнес”, підрозділ “Перелік податкових агентів для справляння туристичного збору”

Розмір ставки збору встановлено рішенням Слов'янської міської ради від 20.02.2019 № 13-LX-7 “Про встановлення ставки туристичного збору на території м. Слов’янська на 2019 рік”.


170Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика