Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Об’яви
Конкурсний відбір проектів суб'єктів малого підприємництва  [23 травня 2018  10:54]

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05 травня 2017 року за № 78/2285 (зі змінами), 17 травня 2018 року оголошено черговий конкурсний відбір проектів суб'єктів малого підприємництва за якими буде надаватись безповоротна фінансова підтримка на реалізацію проектів. 

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 13-00 години 05 червня 2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м.Краматорськ, вул.Б. Хмельницького, 6, каб.412. Проведення конкурсного відбору заплановано на 19 червня 2018 року. 

Додаткова інформація розміщена на сайті облдержадміністрації http://dn.gov.ua у розділах “Оголошення”, “Поточна діяльність” (підрозділи “Український донецький куркуль”, “Малий та середній бізнес”)


215Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика