Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Об’яви
Планування закупівель [13 березня 2018  14:22]

На виконання листа від 03.03.2018 № 7/19-2291 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України щодо планування закупівель, з метою належної реалізації Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, відповідно до неодноразових звернень кінцевих бенефіціарів щодо здійснення закупівель відповідно до бюджетних призначень за проектами 2а пулу, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 № 1068 повідомляємо. 

Відповідно до частині 6 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. 

Також, відповідно до статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі» закупівля здійснюється відповідно до річного плану. У річному плані закупівель на відповідний рік згідно з наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» має відображатися розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі. При цьому річний план складається і затверджується щодо закупівель, які планується провести, тобто без урахування зобов’язань за договорами про закупівлю, строк дії яких не закінчився у встановленому законодавством порядку. 

Крім цього, на інформаційному ресурсі Мінекономрозвитку, уповноваженого органу з питань закупівель, листом від 25.11.2016 № 3302-01/38216-06 «Щодо закупівлі робіт» надано роз’яснення щодо визначення предмета закупівлі робіт та листом від 14.09.2016 № 3302-06/29640-06 «Щодо планування закупівель» рекомендації до планування закупівель. 

Враховуючи вищевказане, рекомендуємо у річному плані, відповідальними за складання та затвердження якого згідно із частиною 3 статті 11 Закону України «Про публічні закупівлі» є тендерний комітет або уповноважена особа (особи), передбачити очікувану вартість предмета закупівель відповідно до кошторисної вартості проекту.


220Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика