Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Об’яви
Конкурс з перевезення пасажирів  [31 серпня 2017  09:20]

Виконавчий комітет Слов’янської міської ради, керуючись
Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами та доповненнями)та рішенням виконкому Слов’янської міської ради від 16.08.2017 №562 «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в місті Слов’янську» оголошує конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Слов’янську,
який відбудеться 09 жовтня 2017 року

Організатор - виконавчий комітет Слов’янської міської ради

Умови конкурсу з перевезення пасажирів
на міському автобусному маршруті загального користування в місті Слов’янську,
затверджені рішенням виконкому Слов’янської міської ради від 19.07.2017 №521


1. Ці Умови конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в місті Слов'янську (далі – Умови конкурсу) розроблені відповідно до вимог Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», постанов Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 року №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» (із змінами та доповненнями) та від 03.12.2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами та доповненнями). 

2. Виконавчий комітет Слов’янської міської ради (далі - Організатор) проводить конкурс з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування (далі - Конкурс) залежно від строків закінчення дії договорів на перевезення пасажирів у термін та у спосіб, передбачений Законом України «Про автомобільний транспорт» та Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 (із змінами та доповненнями) (далі – Порядок проведення конкурсу). Проведення та визначення переможця конкурсу здійснюється виключно відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» та постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами та доповненнями). 

3. Об’єкти Конкурсу та вимоги до них визначені згідно з додатком до цих Умов конкурсу. 

4. Автомобільний перевізник забезпечує роботу на кожному об’єкті конкурсу не менш як одного транспортного засобу (в якості основного), пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями (пункт 10 Порядку проведення конкурсу). 

5. Організатор укладає з переможцем Конкурсу договір на перевезення пасажирів, типова форма якого затверджується рішенням виконкому Слов’янської міської ради. Договір укладається терміном на 4 роки 11 місяців. 

Договір з переможцем Конкурсу, у разі відсутності у нього автобусів, що відповідають умовам Конкурсу, укладається строком на 1 (один) рік. Інвестиційний проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам Умов конкурсу, являється невід'ємною частиною договору на перевезення пасажирів. За умови виконання інвестиційного проекту-зобов'язання протягом дії вказаного договору, із переможцем конкурсу розривається за згодою сторін діючий договір (у разі завчасного виконання інвестиційного проекту-зобов'язання) та укладається новий договір загальним терміном дії 4 роки 11 місяців з врахуванням терміну дії розірваного за згодою сторін договору. 

6. Автомобільний перевізник – переможець конкурсу зобов’язаний здійснювати перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування міста Слов'янська відповідно до вимог Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про транспорт», «Про дорожній рух», «Про ліцензування видів господарської діяльності», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 року №176, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом, затверджених постановою кабінету Міністрів України від 2.12.2015 № 1001, інших нормативно-правових актів у сфері автомобільного транспорту та трудового законодавства України, а також державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення. 

7. Автомобільний перевізник – переможець конкурсу, з яким укладено договір за результатами проведеного конкурсу, забезпечує пільгові перевезення пасажирів згідно до чинного законодавства.

ПЕРЕЛІК ОБ'ЄКТІВ КОНКУРСУ
з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в місті Слов’янську та їх основні характеристики
для розгляду на засіданні конкурсного комітету 09 жовтня 2017 року 
 

Номера об’єктів конкурсу
Номер маршруту
Назва маршруту
Маршрут (маршрути) або кількість оборотних рейсів на день, од.
Кількість графіків (автобусів) на цьому об’єкті конкурсу, од./ кількість оборотних рейсів
Номери графіків руху на об’єктах конкурсу
Періодичність здійснення перевезень

Клас автобусу

Режим руху
Інтервал руху, хв..
2
2а
Залізничний вокзал – Словкурорт
маршрут

1/12
1
постійний щоденно
А, В
маршрутне таксі

48
13
17
м-н Лісний – Автостанція – Залізничний вокзал – ст. Машчормет
маршрут
1/12
1
постійний щоденно
І, ІІ
звичайний

73
14
5
Залізничний вокзал – Автостанція – Семенівка
маршрути
1/7
1
постійний щоденно
А,В,І, ІІ
звичайний

80
6
Залізничний вокзал – Автостанція –
м-н Хімік
1/11
1
постійний щоденно
І, ІІ
звичайний

75
15
4
м-н Лісний – Північний
маршрути
1/11
1
постійний щоденно
І, ІІ
звичайний
60
20
Залізничний вокзал – Автостанція – завод Будматеріали
1/12
1
постійний щоденно
А, В
маршрутне таксі

60
16
26
м-н Лісний – Автостанція – Залізничний вокзал – вул. Голубівська
маршрут
1/11
1
постійний щоденно
А,В,І,ІІ
звичайний

68
17
27
м-н Лісний – Універмаг
маршрут
1/4
1
постійний щоденно
А,В,І, ІІ
звичайний
30зранку;
60ввечері

До уваги автомобільних перевізників!

Більш детальну інформацію про об’єкти конкурсу можна отримати у відділі транспорту та зв’язку Слов’янської міської ради (84122, Донецька обл., м.Слов’янськ, пл.Соборна, 2, кабінет 207) або за телефоном: (0626) 66-41-31.

Зразки бланків документів для участі у Конкурсі можна завантажити за наступним посиланням.

Зразки бланків документів для участі у Конкурсі надаються автомобільним перевізникам до 18 вересня 2017 року включно в робочі дні за адресою: 84122, м.Слов’янськ, пл.Соборна, 2, відділ транспорту та зв’язку Слов’янської міської ради, кабінет 207, з 8:00 до 17:00 (понеділок – четвер), з 8:00 до 16:00 (п’ятниця), перерва з 12:00 до 12:48.

Документи для участі у Конкурсі у закритому конверті з позначкою №1 та заява у закритому конверті з позначкою №2 приймаються за адресою:
Слов’янська міська рада, відділ транспорту та зв’язку, 84122, Донецька обл., м.Слов’янськ, пл.Соборна, 2, кабінет 207, з 8:00 до 17:00 (понеділок – четвер), з 8:00 до 16:00 (п’ятниця), перерва з 12:00 до 12:48.

Кінцевий строк подачі документів автомобільними перевізниками для участі у Конкурсі - до 17 години 00 хвилин 18 вересня 2017 року включно.

Початок проведення засідання конкурсного комітету відбудеться 09 жовтня 2017 року о 10 годині 00 хвилин в Малому залі (3-й поверх) адміністративної будівлі Слов’янської міської ради (Донецька обл., м.Слов’янськ, пл.Соборна, 2).

УВАГА!

Згідно рішення виконкому Слов’янської міської ради від 16.08.2017 №562 «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування в місті Слов’янську» плата за участь у Конкурсі з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Слов’янську з перевізників-претендентів не стягується.

Додатково до документів для участі у Конкурсі, які подаються у закритому конверті з позначкою «№ 1», в якому містяться документи для участі в конкурсі, подаються довідки довільної форми з інформацією про те, що перевізником-претендентом (вказується найменування перевізника) не вносилась плата за участь у конкурсі у зв’язку з відсутністю такої вимоги в оголошенні виконкому Слов’янської міської ради про проведення 09.10.2017 Конкурсу, розміщеному у газеті «Славянские объявления».

Перелік та вимоги до документів, що подаються для участі у Конкурсі повинні відповідати вимогам Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу.
     
     У разі відсутності керівника перевізника-претендента на конкурсі його інтереси може представити особа, яка має довіреність, видану перевізником-претендентом.

Телефон для довідок: (0626) 66-41-31.
E-mail:
transport@slavrada.gov.ua 


499Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика