Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Об’яви
До уваги ділових кіл міста! [10 травня 2017  16:44]

18-19 травня 2017 року в місті Києві (приміщення Торгово-промислової палати, вул. Велика Житомирська,33 ) відбудеться перший бізнес-форум української діаспори. 

Проведення заходу заплановано на розвиток рішень 6-го Всесвітнього Форуму Українців. Ініціаторами та організаторами Форуму є Торгово-промислова палата України та Українська Всесвітня Координаційна Рада. Програмою Форуму (додається) передбачається проведення пленарного засідання, за участі керівництва Кабінету Міністрів України, міністерств, облгосадміністрацій. 

Метою Форуму є напрацювання взаємовигідних зв’язків українського бізнесу з українськими бізнесменами закордоння, просування експорту української продукції та послуг на зовнішні ринки, сприяння залученню інвестицій тощо. 

Бізнесмени України та діаспори матимуть можливість встановити тісні робочі контакти та обговорити можливості співпраці за напрямами: енергозбереження; інформаційно-консалтинговий, ІТ-технологій, інвестиційно-інноваційний, агрокомплексу, туризму тощо. З цією метою організовується робота профільних секцій, а також заплановано В2В діалог у їх рамках. Програма передбачає відвідання підприємств (за побажанням учасників), а також культурні заходи. 

Умови участі викладено у анкеті, яка надається. 

Інформацію щодо вищезазначеного заходу просимо надавати до 13 травня 2017, до 12.00, до відділу економіки Слов’янської міської ради (за адресою пл.Соборна,2) на електронних та паперових носіях. Телефон для довідок (0626224795).


247Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика