Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
У Слов’янську 112 мешканців хворіють на коронавірус  [14 вересня 2021  15:19]

П’ятдесят три лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 виявлено у Слов’янську за останній тиждень (за попередній тиждень — 38 випадків). Коефіцієнт виявлення складає 19,1%. Таку інформацію надала заступниця начальника відділу охорони здоров’я Марина Порохняк. 

Усього в Слов’янську у поточному році зафіксовано 4450 лабораторно підтверджених випадки коронавірусної інфекції. 231 з тих, хто захворів — діти, 169 — медичні працівники. 

Наразі продовжують хворіти 112 осіб. Чотирнадцять із них госпіталізовані в інфекційну лікарню Краматорська. 

Зазначимо, що у поточному році 99 випадків захворювання, на жаль, закінчилися летально. 81 пацієнт серед померлих — особи, старші за 60 років із супутніми захворюваннями.
 
Додамо, що зараз на самоізоляції перебувають 240 мешканців міста. Крім інфікованих, у це число входять ті, хто контактував із хворими, прибув із-за кордону та члени їхніх родин. 

Також за останній тиждень проведено 278 забори біологічного матеріалу для обстеження методом ПЛР. 

Крім того, станом на сьогодні 29 мешканців міста проходять лікування з приводу пневмонії. Восьмеро з них знаходяться у стаціонарі лікарень, інші лікуються амбулаторно. Всі вони обстежені методом ПЛР. 

Зазначимо, що всього за поточний рік діагноз “пневмонія” було поставлено 1258 містянам. 

Звертаємо увагу, що у поточному році лікувальні заклади міста отримали гуманітарну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту та дезинфекції, медапаратури, кисневих концентраторів на суму 2304,47 тис. грн. 

Додамо також, що у місті проводиться вакцинація проти коронавірусу. Наразі вакциновано 18428 людей. Із них першу дозу отримали 10650 особи, другу - 7778.


286Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua