Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
У Слов’янську відкрили друге відділення для лікування хворих на коронавірус  [12 січня 2021  16:07]

Двісті шістдесят два лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19 виявлено у Слов’янську за перші 11 днів нового року. Коефіцієнт виявлення складає 34,8%. Про це на прес-конференції 12 січня повідомила начальник відділу охорони здоров’я Олена Джим. 

Усього в Слов’янську з моменту введення карантину зафіксовано 3937 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції. 3675 із них — у минулому році. 190 з тих, хто захворів — діти, 240 — медичні працівники. 

Більшість інфікованих (3340) вже вилікувалася, серед них — 174 дитини. 425 людей продовжують хворіти, у тому числі — 31 медпрацівник. Наразі в інфекційне та терапевтичне відділення Слов’янська госпіталізовані 49 пацієнтів. 

Через зростання кількості хворих, що потребують спеціального медичного нагляду, було прийнято рішення про відкриття другого відділення для лікування пацієнтів з COVID-19. Воно розраховане на 30 ліжок та розміщується в урологічному відділенні міської клінічної лікарні. Таким чином, наразі у місті налічується 70 ліжок для хворих на коронавірус. Вони обладнані кисневими концентраторами. За потреби пацієнти можуть бути підключені до ШВЛ. 

Але ж, 78 випадків захворювання, на жаль, закінчилися летально. Ще у чотирьох випадках очікуються результати патогістологічного обстеження. 67 пацієнтів серед померлих (85,9%)— особи, старші за 60 років із супутніми захворюваннями. 

Додамо, що зараз на самоізоляції перебувають 1282 мешканці міста. Крім інфікованих, у це число входять ті, хто контактував із хворими, прибув із-за кордону та члени їхніх родин. 

Також за останній тиждень проведено 575 заборів біологічного матеріалу для обстеження методом ПЛР. 

Крім того, станом на сьогодні 227 мешканців міста проходять лікування з приводу пневмонії. 49 з них знаходяться у стаціонарі лікарень, інші лікуються амбулаторно. Всі вони обстежені методом ПЛР. 

Зазначимо, що всього за період карантину діагноз “пневмонія” було поставлено 1540 містянам. За словами Олени Джим, у 21-му столітті таких показників у Слов’янську ще не було. 

Звертаємо увагу, що на кінець минулого року на реалізацію протиепідемічних заходів із місцевого бюджету було виділено 12068,15 тис. грн. З цієї суми вже використано 11756,35 тис. Крім цього, Слов’янськ отримав спонсорської допомоги у вигляді засобів індивідуального захисту та дезинфекції, медапаратури та ШВЛ на 6208,15 тис. гривень.


98Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика