Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
У лікарнях Слов’янська — 43 пацієнти з коронавірусом [16 грудня 2020  09:18]

Сто вісімдесят п’ять лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 виявлено у Слов’янську на минулому тижні. Коефіцієнт виявлення складає 41,2%. Про це на прес-конференції 15 грудня повідомила начальник відділу охорони здоров’я Олена Джим. 

Усього в Слов’янську з моменту введення карантину зафіксовано 2935 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції. 151 з тих, хто захворів — діти, 189 — медичні працівники. 

Більшість інфікованих (2497) вже вилікувалася, серед них — 139 дітей. 377 людей продовжують хворіти. Серед них 12 дітей. 

Наразі в інфекційне та терапевтичне відділення Слов’янська госпіталізовані 43 пацієнти. 

61 випадок захворювання, на жаль, закінчився летально. Ще у семи випадках очікуються результати патогістологічного обстеження. 51 пацієнт серед померлих — особи, старші за 60 років із супутніми захворюваннями. 

Додамо, що зараз на самоізоляції перебувають 1214 мешканців міста. Крім інфікованих, у це число входять ті, хто контактував із хворими, прибув із-за кордону та члени їхніх родин. 

Також за останній тиждень проведено 449 заборів біологічного матеріалу для обстеження методом ПЛР. 

Крім того, станом на сьогодні 277 мешканців міста проходять лікування з приводу пневмонії. 43 з них знаходяться у стаціонарі лікарень, інші лікуються амбулаторно. Всі вони обстежені методом ПЛР. Зазначимо, що всього за період карантину діагноз “пневмонія” було поставлено 1088 містянам. За словами Олени Джим, це утричі більше, ніж за аналогічний період минулого року. 

Звертаємо увагу, що за період карантину на реалізацію протиепідемічних заходів із місцевого бюджету було виділено 10157,05 тис. грн. З цієї суми вже використано 9460,25 тис. Крім цього, Слов’янськ отримав спонсорської допомоги у вигляді засобів індивідуального захисту та дезинфекції, медапаратури та ШВЛ на 6207,95 тис. гривень.


594Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua