Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Вітаємо з днем працівників лісу! [12 вересня 2019  14:55]Оцінивши внесок і досягнення професійних фахівців лісового господарства, а також з метою підняття престижу професії всіх працівників лісу, професійне свято - «День працівників лісу» традиційно святкується щороку у третю неділю вересня.

Ліс - це душа нашої планети. Його раціональне і розумне використання дарує людям тепло і затишок, а безконтрольна вирубка лісу несе в собі значні проблеми, які можуть торкнутися практично всіх.

Люди, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, давно і справедливо заслуговують глибокої поваги і високого авторитету.

Слов’янська міська рада вітає керівний склад та працівників Державного підприємства «Слов’янський лісгосп» і всіх громадян, хто прикладає свої зусилля для охорони, раціонального використання та відтворення лісової рослинності нашого краю!

Дякує Вам за невтомність і самовідданість, щиро бажає міцного здоров’я, родинного благополуччя, вагомих трудових досягнень, щастя, добра та достатку!


338Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика