Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Міський голова Вадим Лях відвідав Слов'янську ТЕС [10 липня 2019  16:58]

10 липня міський голова Вадим Лях з робочим візитом відвідав Слов'янську ТЕС. Встановлена потужність ТЕС — 880 МВт. У 2013–2015 роках проведено модернізацію корпусів А і Б енергоблока № 7, що зробило його одним із найекономічніших пиловугільних блоків в Україні. Також підприємство забезпечує працездатність єдиної на сьогодні у вітчизняній тепловій енергетиці неблокової частини — її потужності використовуються як резервні для проходження осінньо-зимового максимуму в умовах нестабільного постачання вугілля. На СловТЕС триває підготовка до будівництва блоків 6б і 6а з передовою технологією спалювання низькосортного палива. 

Очільник міста поспілкувався з головним інженером Ігорем Басом та трудовим колективом підприємства. Також він оглянув енергоблок № 7, який працює з 1971 року та на даний момент знаходиться в стадії поетапної реконструкції. Крім того, головний інженер показав, як працює блочний щит управління.
 
Підводячи підсумки візиту міський голова Вадим Лях підкреслив, що це потужне підприємство є одним з містоутворюючих. За словами очільника міста хотілося, щоб у нашому місті було якомога більше таких підприємств.


404Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика