Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Міський голова Вадим Лях провів нараду з підприємцями міста [21 травня 2019  16:34]Під головуванням міського голови Вадима Ляха відбулась нарада з підприємцями міста. Було піднято декілька питань.

Очільник міста повідомив, що є пропозиція починаючи з 1 червня до 10 вересня на вихідні дні з 7 до 22 години частково перекривати для автомобілів центральні вулиці міста Університетську та Шевченка. Мета - організація пішохідної зони у вихідні дні, створення умов для розвитку вуличних субкультур.

Також міський голова звернувся до підприємців з проханням озеленити підвіконня та сходинки бізнесових об'єктів живими квітами. Це зробить наше місто затишнішим. Була обговорена гостра проблема руйнування внутрішньобудинкових проїздів вантажним автотранспортом, що доставляє товар у магазин. Була досягнута домовленність про участь підприємців у ремонті дорожнього покриття.

Вирішення організаційних питань щодо організації анімованої пішохідної зони було доручено заступнику міського голови Юрію Підлісному. 247Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика