Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Новини
Відкрита першість міста зі спортивної гімнастики серед юнаків та дівчат [14 травня 2019  14:50]

8 травня на базі комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа м.Слов’янська» відбулась відкрита першість м.Слов’янська зі спортивної гімнастики серед юнаків та дівчат, присвячена Дню Перемоги. 

30 юних гімнастів змагалися у технічній підготовці по програмі: III, II, I юнацьких спортивних розрядів, та III дорослого спортивного розряду. 

Юнаки демонстрували свої вміння у вправах на поперечині, брусах, кільцях, гімнастичному коні, опорному стрибку, вільних вправах, дівчата на колоді, різновисоких брусах, опорному стрибку, вільних вправах. 

В результаті проведених змагань, призові місця серед дівчат розподілились наступним чином:
I – Іванова Віра (2012 р.н., I юнацький спортивний розряд), Тищенко Орина (2013 р.н., I юнацький спортивний розряд), Ковальова Ганна (2011 р.н., I юнацький спортивний розряд), Діброва Анастасія (2012 р.н., II юнацький спортивний розряд), Румянцева Тетяна (2009 р.н., III дорослий спортивний розряд), Гаврилова Олександра (2009 р.н., III дорослий спортивний розряд);
II – Шевчук Вероніка (2012 р.н., I юнацький спортивний розряд), Бойко Ганна (2013 р.н., I юнацький спортивний розряд), Новікова Римма (2011 р.н., I юнацький спортивний розряд), Мяснікова Вікторія (2012 р.н., II юнацький спортивний розряд), Марченко Амелія (2012 р.н., II юнацький спортивний розряд). 

III – Горєлая Злата (2012 р.н., I юнацький спортивний розряд), Ткаченко Марія (2012 р.н., I юнацький спортивний розряд), Наумова Валерія (2013 р.н., I юнацький спортивний розряд), Ребрик Аліса (2013 р.н., I юнацький спортивний розряд), Єсіонова Анастасія (2010 р.н., I юнацький спортивний розряд), Святогорова Владислава (2012 р.н., II юнацький спортивний розряд), Савва Анастасія (2010 р.н., III дорослий спортивний розряд);
Призові місця серед юнаків:
I – Удовенко Ярослав (2010 р.н., I юнацький спортивний розряд), Малахов Роман (2011 р.н., II юнацький спортивний розряд);
II – Ципін Роман (2012 р.н., II юнацький спортивний розряд);
III – Ірха Артем (2012 р.н., II юнацький спортивний розряд). 

Переможці та призери відкритої першості нагороджені грамотами та медалями. 



176Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально




















Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика