Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Новини
У Луцьку відбувся семінар для Ресурсних центрів підтримки ОСББ із питань чистої енергії міст Донецької та Луганської областей [28 липня 2017  10:37]20-21 липня у Луцьку в рамках Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" відбувся перший навчальний семінар за темою «Ресурсні центри підтримки ОСББ з питань чистої енергії». Серед 48 учасників семінару від міста Слов’янськ були представники ОСББ та управління інвестицій, енергоефективності та зовнішніх відносин Слов’янської міської ради.

Мета семінару - ознайомлення з досвідом роботи Асоціації ОСББ "Лучани" - ініціатором створення Ресурсного центру підтримки ОСББ із питань чистої енергії в місті Луцьку. Сприяння розвитку в учасників компетенцій, необхідних для прийняття спільних рішень в ОСББ. Що таке термомодернізація будівлі та чому ії варто провести.

9 - 10 серпня 2017 р. в місті Запоріжжя планується проведення другого навчального семінару для Ресурсних центрів підтримки ОСББ з питань чистої енергії. 271Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика