Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
З початку року анульовано 40 ліцензій за продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім [21 жовтня 2019  15:09]

На Донеччині нараховується приблизно 3 тисячі суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. Загальна кількість діючих ліцензій на вказані види діяльності станом на 01 жовтня 2019 року становить 8,4 тис. штук (з них на алкоголь – 4,6 тис. шт., тютюн – 3,8 тис. штук).

З початку року суб’єкти господарювання Донецького регіону отримали 7232 ліцензії, з них 3837 – на право здійснення роздрібної торгівлі  алкогольними напоями, 3073 – на  тютюнові вироби, 258 – на право здійснення торгівлі пальним роздріб і 64 – на зберігання пального.

Разом з тим, протягом січня - вересня 2019 року податковою службою Донеччини анульовано 122 ліцензії, у тому числі за несвоєчасну сплату чергового платежу - 82 ліцензії, за продаж алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років – 40 ліцензій.

ГУ ДПС у Донецькій області акцентує особливу увагу несумлінних підприємців, що одним з пріоритетних питань податкової служби Донеччини є боротьба з суб’єктами господарювання, які здійснюють продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім дітям.

Так, з початку 2019 року до органів ДПС Донецького регіону надійшло 252 адміністративних матеріали від міських рад Донецької області, до порушників по 178 матеріалам були застосовані штрафні фінансові санкції на суму 1,2 млн гривень.

ГУ ДПС у Донецькій області


141Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика