Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Донеччина: результати роботи щодо запобігання та виявлення корупції за 9 місяців 2019 року [21 жовтня 2019  15:08]

Запобігання, попередження та профілактика службових правопорушень залишається найважливішим та пріоритетним напрямком діяльності всіх підрозділів ДПС у Донецькій області.

За інформацією управління з питань запобігання та виявлення корупції впродовж 9 місяців поточного року ними проведено 142 профілактичні заходи (індивідуальні консультації, заняття, у тому числі з працівниками, які працюють не довше одного календарного року в лавах податкової служби) з метою запобігання корупційних дій та порушень законодавства України у сфері службової діяльності.

Крім того, працівниками цього управління постійно здійснюється контроль за поданням всіма податківцями не тільки щорічних декларацій держслужбовців, а й у випадках перед/після звільнення колишніми працівниками та про суттєві зміни у майновому стані. Встановлено 3 факти неподання декларацій за 2018 рік, 27 фактів неподання після звільнення, 8 фактів – перед звільненням, 6 фактів ненадання або несвоєчасного надання повідомлення про суттєві зміни у майновому стані. За всіма виявленими порушеннями надіслані повідомлення до Національного агентства з питань запобігання корупції.

Важливим напрямком роботи залишається проведення заходів з викриття причетності працівників до корупційних діянь. Так, протягом 2019 року підрозділом проведено 4 службові перевірки за фактами причетності працівників відомства до вчинення корупційних правопорушень, за результатами 1 службової перевірки матеріали спрямовані до Прокуратури Донецької області для розгляду та прийняття рішення згідно чинного законодавства.

ГУ ДПС у Донецькій області


146Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика