Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Майже на 23% збільшились надходження від власників нерухомості Донеччини [21 жовтня 2019  15:05]

За дев’ять місяців 2019 року місцеві бюджети Донецької області отримали 80,3 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 22,6% перевищує надходження минулого року.

Більше третини від усіх надходжень податку на нерухоме майно по Донецькій області забезпечили платники Маріупольського управління ГУ ДПС у Донецькій області, їх цьогорічний внесок вже склав майже 28 млн гривень.

За дев’ять місяців 2019 року юридичні особи вже сплатили 50,2 млн грн, в тому числі 18 млн грн надійшло від платників-юридичних осіб м. Маріуполя.

Що стосується фізичних осіб – власників нерухомості, то за січень-вересень поточного року вони перерахували податку на нерухоме майно на 36,3% більше, ніж за відповідний період минулого року, сплативши 30,1 млн гривень, з них більше третини – це сплата податку за нерухомість, яка перебуває у власності мешканців м. Маріуполя.

Нагадуємо, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, підлягає сплаті протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення-рішення від органів ДПС. Сплачувати податок на нерухоме майно зобов’язані не всі фізичні особи, а лише ті, які володіють квартирою або квартирами, житлова площа яких перевищує 60 кв метрів, і будинків - більше 120 кв метрів. У випадку наявності об’єктів різних типів податок сплачується за площу, що перевищує 180 кв метрів.

ГУ ДПС у Донецькій області


161Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика