Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
У вересні про суми своїх доходів дізнались 3023 платника податків Донеччини [21 жовтня 2019  15:01]

За інформацією управління обслуговування платників ГУ ДПС у Донецькій області більше 12,7 тисяч адміністративних послуг з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків отримали громадяни в Центрах обслуговування платників Донеччини у вересні 2019 року. Найбільшим попитом серед відвідувачів користувалися послуги з отримання картки платника податків (ідентифікаційного номеру) – видано 9704 картки, одержання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків (довідок про доходи) – 3023 довідки. За цей період також зареєстровано 947 платників єдиного податку, 1587 підприємців отримали витяги з реєстру платників єдиного податку.

Нагадуємо, крім адміністративних послуг громадяни можуть отримати в Центрах обслуговування платників ще й консультації, інформаційні послуги, відвідати майстер-класи з роботи в електронному кабінеті та подання звітності в електронному вигляді, тощо.

Бути почутими, зрозумілими та захищеними – основні бажання бізнесу від держави. Тому податкова служба крокує шляхом відкритості, розуміння потреб підприємництва та вирішення проблем бізнесу в рамках своїх повноважень. Наша ключова функція - зробити процес роботи максимально автоматизованим, щоб підприємці більше часу змогли приділяти своєму бізнесу, розвиватися, створювати нові робочі місця. Для цього податкова служба постійно розвиває свої сервіси, удосконалює свою роботу по налагодженню відносин з представниками бізнесу, проводить консультації з питань вирішення різноманітних ситуацій, намагається максимально донести до розуміння підприємців, що податкова служба відкрита для бізнесу, що вона не орган покарання, а партнер, який налаштований йти завжди поруч!

ГУ ДПС у Донецькій області


155Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика