Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Сторінка платника податків
Ліцензування зберігання палива! [15 жовтня 2019  10:49]

Слов’янсько – Лиманське управління нагадує, що Законом України від 23.11.2018 №2628-VIII внесені зміні до Податкового кодексу та інших законодавчих актів України.

Зазначеними змінами, які набули чинності з 01.07.2019 запроваджується ліцензування оптової, роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального.

Для отримання ліцензії на право оптової або роздрібної торгівлі пальним або на право зберігання пального подаються завірені заявником копії таких документів:

  • Заява. В довільній формі.
  • Документи, що підтверджують право власності або право користування земельною ділянкою, або інше передбачене законодавством право землекористування на земельну ділянку, на якій розташований об'єкт оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, чинні на дату подання заяви та/або на дату введення такого об'єкта в експлуатацію, будь-якого цільового призначення. 
  • Акт вводу в експлуатацію об'єкта або акт готовності об'єкта до експлуатації, або сертифікат про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, або інші документи, що підтверджують прийняття об'єктів в експлуатацію відповідно до законодавства, щодо всіх об'єктів у місці оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального, необхідних для оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального; 
  •  Дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки та початок експлуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
Документи на отримання ліцензій приймаються в Центрах обслуговування платників Слов’янсько – Лиманського управління, що знаходяться за адресами: м.Слов’янськ, пл. Соборна , 3 та м. Лиман, вул. Пушкіна, 11а.

Телефон для довідок (066)959-05-33.

Слов’янсько-Лиманське управління


180Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика