Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Сторінка платника податків
На Донеччині фіскали викрили керівника, який систематично привласнював кошти комунального підприємства [05 березня 2018  10:31]

Одним з напрямків – малопомітних для широкого загалу, але не менш важливих за інші – діяльності органів державної фіскальної служби є участь у реалізації заходів, визначених Законом України від 14.10.2014 №1702-VII «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення». Цими питаннями опікується управління боротьби з відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом, яке функціонує у складі Головного управління ДФС у Донецькій області. 

Важливим завданням управління є і залишатиметься виявлення сумнівних операцій в сфері державних закупівель та використання коштів і майна державних і комунальних підприємств. Рік тільки-но розпочався, а проведена фіскалами за цим напрямком робота вже принесла результати. Так, фахівцями управління боротьби з відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДФС у Донецькій області в січні 2018 року за результатами моніторингу операцій у сфері державних закупівель вже складено та направлено до правоохоронних органів 5 матеріалів щодо операцій, які мають ознаки кримінальних правопорушень. Сума можливих збитків, завданих державному та комунальному секторам економіки, оцінюється у 126,5 млн гривень. Вже зараз за результатами вивчення цих матеріалів правоохоронними органами порушено 1 кримінальне провадження. 

Так, наприклад, податківці встановили, що керівник одного з комунальних підприємств області систематично отримував на корпоративну картку кошти підприємства, які в подальшому переводив у готівку через мережу банкоматів та витрачав на власні потреби. Шкода, завдана комунальному підприємству «заповзятливим» керівником, оцінюється в 1,3 млн гривень. Матеріали передані до управління захисту економіки Головного управління Національної поліції в Донецькій області для прийняття рішення згідно з Кримінальним кодексом України. 

Головне управління ДФС у Донецькій області наголошує: фінансово-господарська діяльність в межах правового поля – це не тільки і не стільки гарантована можливість уникнути неприємного спілкування з правоохоронними органами, скільки виявлення реальної поваги до держави і громади та усвідомлене виконання своїх конституційних обов’язків.


170Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика