Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Координаційна рада з питань протидії ТБ та ВІЛ/СНІД

Украина остаётся одной с наиболее подверженных эпидемии ВИЧ/СПИДом стран в Европе. Анализ официальных данных о распространении ВИЧ-инфекции в Украине свидетельствует, что эпидемия продолжается с тенденцией к дальнейшему увеличению во всех регионах. 

Що стосується епідемії туберкульозу, то, згідно з даними ВООЗ, серед країн Європейського регіону Україна займає 2-е місце за масштабами після Російської Федерації. В Україні фіксується високий рівень захворюваності на туберкульоз (84,1 на 100 000 населення) і смертності від нього (25,3 на 100 000 населення) Чим більше людей страждає від ВІЛ та туберкульозу, тим масштабніше соціальні та економічні збитки держави в цілому.

Туберкульоз та ВІЛ надзвичайно тісно пов'язані: туберкульоз все більше поширюється і є найчастішою причиною смертельних випадків серед людей, які живуть з ВІЛ, а також в першу чергу робить шкоду людям, які відносяться до групи ризику щодо захворювання на СНІД. Тому надзвичайно важливо скоординувати сили і направити їх на протидію обом захворюваням.

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2007 №946 створено Національну раду з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу як консультативно-дорадчий орган при Кабінеті Міністрів України.

Рішенням виконкому Слов'янської міської ради №561 від 28.07.2008 «Про міську раду з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу», рішенням №282 від 06.05.2009 «Про внесення змін до складу координаційної ради» створено міську координаційну раду (КР), затверджено склад КР, порядок та регламент роботи КР.

2755Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика