Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Муніципалітет
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Координаційна рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції / СНІДу

Україна - є однією з більш вразливих на епідемію ВІЛ/СНІД країн у Європі. Аналіз офіційних даних про росповсюдження ВІЛ-інфекції на У країні свідчить, що епідемія має тенденцію до подальшого збільшення. 

Місто Слов'янськ завжди був територією з високим рівнем поширеності ВІЛ- інфекції , та займає третє місце за поширеністю ВІЛ- інфекції в Донецькій області шсля м. Маріуполя та м. Добропілля. 

Туберкульоз та ВІШСНІД надзвичайно тісно пов'язані: туберкульоз все більше поширюється і є найчастішою причиною смертельних випадків серед людей, які живуть з ВІЛ, а також в першу чергу робить шкоду людям, які відносяться до групи ризику щодо захворювання на СНІД. Тому надзвичайно важливо скоординувати сили і направити їх на протидію обом захворюваням. 

Постановою Кабінету Міністрів У країни від 11.07 .2007 №946 створено Національну раду з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу як консультативно-дорадчий орган при Кабінеті Міністрів України. 

Рішенням виконкому Слов'янської міської ради №561 від 28.07 .2008 «Про міську раду з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу», рішенням №1748 від 21.08.2019 «Про внесення змін до складу координаційної ради» затвердивши склад міської ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ:інфекції/СНІДу в новій редакції (додається). 

Рішенням виконавчого комітету Слов'янської міської ради від 06.06.2018 №365 «Про внесення змін до рішення виконкому від 07.09.2017 №590 «Про міську раду з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу визнати таким, що втратив чинюсть».
5475Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


пошук
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua