Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 

В рамках реалізації проекту ПРООН “Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах”, що реалізується за підтримки уряду Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції, на конкурсній основі були визначені кращі українські фахівці в галузі енергетичного розвитку, які співпрацювали з Управлінням інвестицій, енергоефективності та зовнішніх відносин Слов’янської міської ради. Експертом з енергоменеджменту було обрано Віталія Лесюка (м. Львів), радником з питань енергетичного розвитку — Марію Дружиніну (м. Вінниця). 

Результатом майже піврічної напруженої роботи з проведення аналізу фактичного стану споживання енергоресурсів, сильних та слабких сторін енергоспоживання в різних галузях міста, проблем та перспектив розвитку комунальної сфери, приватних господарств та бізнесу став збалансований документ «План дій сталого енергетичного розвитку міста до 2020 року», який затверджено 31.05.2017 року рішенням Слов’янської міської ради № 6-XХIV-7. 

Прийняття цього документу — це не тільки виконання взятих на себе зобов’язань містом в рамках європейської ініціативи “Угода мерів”, а й рішучий крок вперед на шляху впровадження в місті політики енергозбереження. Адже План дій сталого енергетичного розвитку є саме тим важливим стратегічним документом — орієнтиром, що виступатиме настановою для формування пріоритетів та заходів з енергозбереження в місті та досягнення поставленої мети — зменшення викидів СО2 щонайменше на 20% до 2020 р.


391Версія для друкуНадіслати

Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика