Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 18.06.2015 № 206-р
Оприлюднено 18.06.2015

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 18.06.2015 № 206-р
м. Слов’янськ

Про створення комісії з питань
дотримання Закону України "Про засудження
комуністичного та націонал-соціалістичного
(нацистського) тоталітарних режимів в Україні
та заборону пропаганди їх символіки"

З метою створення комісії з питань дотримання Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки", керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Відділу з питань внутрішньої політики (Кравченко) розмістити на офіційному веб-сайті Слов’янської міської ради інформацію щодо формування комісії з питань дотримання Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки".

2. Пропозиції щодо кандидатур до складу комісії з питань дотримання Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки" прийматимуться загальним відділом Слов’янської міської ради протягом 10 днів з дня розміщення на офіційному веб-сайті Слов’янської міської ради інформації щодо формування даної комісії.

3. Відділу з питань внутрішньої політики (Кравченко) після одержання пропозицій протягом 5 днів розробити проект розпорядження міського голови щодо затвердження персонального складу комісії з питань дотримання Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки".


В.о. міського голови,
секретар міської ради                                                                                          О.В.Зонтов


1138Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика