Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Рішення міської ради від 27.05.2015 № 6-LXXVIII-6
Оприлюднено 03.06.2015

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ

від 27.05.2015 № 6-LXXVIII-6
м. Слов’янськ

Про затвердження розмірів орендної плати 
за земельні ділянки на території Слов’янської 
міської ради у відсотках від нормативної грошової 
оцінки земельних ділянок

Для забезпечення ефективного використання земельного фонду міста та врегулювання відносин, пов’язаних з орендою землі, на підставі Податкового Кодексу України, Закону України від 28.12.2014 № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи», враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань інвестиційної, зовнішньоекономічної та регуляторної політики, малого та середнього бізнесу від 20.05.2015, лист Донецького обласного територіального відділення Антимонопольного Комітету України від 08.05.2015 № 03-33/260, керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Законом України «Про оренду землі», розділом ХІІ Податкового кодексу України, п.п.34,35 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити розміри орендної плати за земельні ділянки на території Слов’янської міської ради у відсотках від нормативної грошової оцінки земельних ділянок (згідно додатку). 

2. З дня набрання чинності даним рішенням, рішення Слов’янської міської ради від 13.02.2013 № 15-XXXIХ-6 «Про затвердження розмірів орендної плати за земельні ділянки на території Слов’янської міської ради у відсотках від нормативної грошової оцінки земельних ділянок» вважати таким, що втратило чинність. 

3. Встановити, що платники орендної плати, об’єкт і база оподаткування, порядок обчислення орендної плати та податковий період, строки і порядок подання звітності про обчислення і сплату орендної плати, строки сплати та порядок зарахування до бюджету визначаються відповідно до розділу ХІІ Податкового кодексу України, в частині справляння орендної плати. 

4. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2016 року. 

5. Доручити відділу раціонального використання земельних ресурсів Слов’янської міської ради (Кудря) оприлюднити дане рішення в газеті «Славянские объявления» та на офіційному веб-сайті Слов’янської міської ради. 

6. Координацію за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Бєлозьорова А.М., постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, благоустрою, охорони навколишнього середовища та контролю за раціональним використанням природних ресурсів (Кісіль) та постійну комісію з питань економічної політики, бюджету та фінансів (Адейкін).


В.о. міського голови,
секретар міської ради                                                                                          О.В. Зонтов


1330Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика