Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 22.04.2015 № 138-р
Оприлюднено 05.05.2015

СЛОВ`ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 22.04.2015 № 138-р
м. Слов’янськ

Про підготовку та відзначення в місті
Слов`янську 70-ї річниці Перемоги над
нацизмом у Європі та 70-ї річниці
завершення Другої Світової війни 

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, на виконання Указу Президента України від 24 березня 2015 № 169/2015 «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни», відповідно до Програми розвитку культури міста Слов’янська на період 2014-2016 роки, затвердженої рішенням Слов’янської міської ради від 17.10.2014 № 15-LХVII-6, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" 

1.Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення в місті Слов’янську 70-річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої Світової війни та затвердити його склад (додаток 1). 

2. Затвердити План заходів з підготовки та відзначення в місті Слов’янську 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої Світової війни (далі – План) (додаток 2). 

3. Фінансовому управлінню (Ковальов) профінансувати заходи, згідно Плану, в межах коштів, передбачених в бюджеті на 2015 рік на фінансування святкових заходів, та Програмою розвитку культури м. Слов’янська на період 2014-2016 роки, згідно Кошторису витрат на реалізацію Плану заходів з підготовки та відзначення в місті Слов’янську 70-річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої Світової війни (додаток 3). 

4. Рекомендувати Слов’янському міському відділу (з обслуговування міста Слов’янська та Слов’янського району) Головного управління міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області (Рибальченко) організувати чергування та забезпечити охорону громадського порядку під час проведення масових заходів. 

5. Рекомендувати Слов’янському районному управлінню Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Донецькій області (Бойцов) організувати чергування та забезпечити протипожежну безпеку під час проведення масових заходів. 

6. Управлінню житлово-комунального господарства (Діденко) організувати чергування та забезпечити благоустрій в місцях проведення масових заходів. 

7. Відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (Джим) організувати чергування та забезпечити медичний супровід під час проведення масових заходів. 

8. Управлінню економічного та соціального розвитку Слов’янської міської ради (Ковальова) забезпечити належну роботу міського транспорту загального користування у святкові та пам’ятні дні. 

9. Координацію роботи та контроль щодо виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови Воропаєва В.М.


В.о. міського голови,
секретар міської ради                                                                                         О.В.Зонтов


819Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика