Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 09.02.2015 № 27
Оприлюднено 09.02.2015

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 09.02.2015 № 27
м. Слов’янськ

Про проведення перевірки
відповідно вимог Закону
України «Про очищення влади»


З метою забезпечення реалізації виконавчими органами Слов’янської міської ради вимог Закону України ″Про очищення влади″, керуючись статтями 42, 59 Закону України ″Про місцеве самоврядування в Україні″: 

1. Відділу кадрової роботи (Моторіна) організувати з 09.02.2015 відповідно до Закону України «Про очищення влади» проведення перевірки щодо посадової особи органу місцевого самоврядування спеціаліста 1 категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності Скрипниченко Світлани Валентинівни згідно Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 563. 

2. Відділу кадрової роботи (Моторіна) та відділу інформаційного забезпечення (Самохвалов) забезпечити оприлюднення на веб-сайті Головного управління юстиції у Донецькій області та веб-сайті Слов’янської міської ради повідомлення про початок проведення перевірки, заяви посадової особи про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік Скрипниченко С.В. 


В.о. міського голови,
секретар міської ради                                                                                           О.В. Зонтов


1049Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика