Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 10.05.2019 № 151-р
Оприлюднено 28.05.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 10.05.2019 № 151-р
м. Слов’янськ

Щодо придбання у 2019 році 
житла, для надання в тимчасове
користування внутрішньо
переміщеним особам 
 

На виконання листа Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України від 26.04.2019 №22/5.1-1886-19 щодо погодження пропозиції Слов’янської міської ради Донецької області на придбання у комунальну власність 10 двокімнатних квартир на вторинному ринку нерухомого майна, для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам, відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 2017 року №769, керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Управлінню комунальної власності Слов'янської міської ради (Скиба): 

1.1 підготувати проект рішення виконавчого комітету Слов’янської міської ради про створення конкурсної комісії з питань придбання на вторинному ринку впорядкованого житла, для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам з залученням представників громадської ради при виконавчому комітеті міської ради, депутатів Слов'янської міської ради та затвердити її Положення; 

1.2 підготувати проект рішення виконкому про організацію та проведення конкурсу з придбання на вторинному ринку впорядкованого житла, для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам за рахунок коштів субвенції з державного бюджету та коштів міського бюджету. 

2. Відділу по обліку та розподілу житлової площі Слов'янської міської ради (Стешенко) підготувати проект рішення виконавчого комітету Слов’янської міської ради про затвердження Порядку розподілу та надання житлових приміщень в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам у місті Слов’янську Донецької області. 

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Рубана А.Є. та заступника міського голови — керуючого справами виконкому Воропаєва В.М.


Міський голова                                                                                     В.М. Лях


308Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика