Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 08.05.2019 № 149-р
Оприлюднено 10.05.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 08.05.2019 № 149-р
м. Слов’янськ

Про порядок конкурсного відбору
суб’єктів господарювання для здійснення
споживчих та рекреаційних послуг на
території РЛП «Слов’янський курорт»
 


З метою створення належних умов для організованого відпочинку населення в літній період, змістовному проведенню дозвілля людей на природі, надання рівних прав та умов провадження підприємницької діяльності і надання рекреаційних послуг на території регіонального ландшафтного парку “Слов'янський курорт”, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Затвердити Положення про порядок конкурсного відбору суб’єктів господарювання для здійснення споживчих та рекреаційних послуг на території РЛП «Слов’янський курорт» (додаток 1).

2. Створити конкурсну комісію з відбору суб’єктів господарювання для здійснення споживчих та рекреаційних послуг на території РЛП «Слов’янський курорт» і затвердити її персональний склад (додаток 2).

3. Конкурсній комісії з відбору суб’єктів господарювання для здійснення споживчих та рекреаційних послуг на території РЛП «Слов’янський курорт» (Рубан):

3.1. провести аналіз результатів електронного опитування населення «Сфера послуг на озері Вейсове», який проводився на офіційному веб-сайті Слов’янської міської ради у період з 09.04.2019р по 24.04.2019р та визначити основні сфери надання споживчих і рекреаційних послуг на території об’єкту благоустрою - рекреаційно-оздоровчої зони «Біля солоних озер» на оз. Вейсове. 

3.2. сумісно з адміністрацією РЛП «Слов’янський курорт» визначити елементи об’єкту благоустрою - рекреаційно-оздоровчої зони «Біля солоних озер» на оз. Вейсове, які передбачається надавати в тимчасове користування;

3.3. до кінця травня поточного року провести конкурс на тимчасове користування окремими елементами об’єкту благоустрою - рекреаційно-оздоровчої зони «Біля солоних озер» на оз. Вейсове.

4. Регіональному ландшафтному парку «Слов’янський курорт» (Рудіч) укласти договори з суб’єктами господарювання, які визначені переможцями конкурсного відбору, про тимчасове користування окремими елементами об’єкту благоустрою - рекреаційно-оздоровчої зони «Біля солоних озер» на оз. Вейсове.

5. Координацію роботи за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.


Міський голова                                                                                                 В.М. Лях

додаток


286Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика