Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 23.04.2019 № 140-р
Оприлюднено 02.05.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 23.04.2019 № 140-р
м. Слов’янськ

Про заходи в м. Слов’янську
у 2019 році у зв'язку з 33-ми роковинами
Чорнобильської катастрофи 


З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в місті Слов'янську, у зв'язку з 33-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1.Затвердити План заходів в м. Слов’янську у 2019 році у зв'язку з 33-ми роковинами Чорнобильської катастрофи (далі – План), (додаток 1). 

2.Фінансовому управлінню (Ковальов) профінансувати заходи відповідно до Програми розвитку культури міста Слов’янська на 2019 рік, затвердженої рішенням Слов’янської міської ради від 20.02.2019 року № 34-LХ-7, згідно Кошторису витрат на реалізацію Плану заходів в м. Слов’янську у 2019 році у зв'язку з 33-ми роковинами Чорнобильської катастрофи (додаток до Плану заходів). 

3.Управлінню житлово-комунального господарства Слов'янської міської ради (Башкаєв) забезпечити благоустрій в місцях проведення масових заходів. 

4.Рекомендувати Слов'янському відділу поліції ГУ НПУ в Донецькій області (Ковальчук) забезпечити охорону публічної безпеки і порядку під час проведення масових заходів. 

5.Відділу охорони здоров'я Слов'янської міської ради (Джим) забезпечити медичний супровід під час проведення масових заходів. 

6. Координацію роботи щодо виконання даного розпорядження покласти на відділ з питань внутрішньої політики (Кравченко), контроль - на заступника міського голови Підлісного Ю.І.


Міський голова                                                                                        В.М.Лях


283Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика