Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 19.03.2019 № 82-р
Оприлюднено 26.03.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ


від 19.03.2019 № 82-р
м. Слов’янськ

Про участь м. Слов’янськ в 
обласному огляд-конкурсі 
облаштування спортивних 
майданчиків «Спорт для всіх 
– спільна турбота»
 


З метою покращення умов для регулярних занять масовою фізичною культурою різних соціальних і вікових груп населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку, активізації процесів будівництва, ремонту та облаштування простіших спортивних споруд, майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення в м. Слов’янськ, враховуючи Положення про проведення у Донецькій області обласного огляд-конкурсу облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота» затверджене управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Донецьким обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:


1. Затвердити заходи щодо участі м. Слов’янськ в обласному огляд-конкурсі облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота» (додаток 1). 

2. Рекомендувати керівникам організацій, підприємств, установ, закладів; директорам загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів; балансоутримувачам спортивних майданчиків пристосованих для занять фізичною культурою та спортом: 

2.1. взяти активну участь в обласному огляд-конкурсі та надати до 22 березня 2019 року до відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту щотижневий перелік робіт, які заплановано виконати в ході конкурсу; 

2.2. звіт про відремонтовані, облаштовані спортивні майданчики надавати наприкінці кожного тижня огляд-конкурсу (протягом квітня) до відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, з додаванням фотоматеріалів (додаток 2). 

3. Відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) забезпечити координацію роботи щодо участі м. Слов’янськ в обласному огляд-конкурсі та до 10 травня 2019 року надати до Донецького обласного центра фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» звіт щодо проведення конкурсу. 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.


Міський голова                                                                                    В.М. Лях

додаток


289Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика