Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 24.01.2019 № 31-р
Оприлюднено 06.02.2019

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 24.01.2019 № 31-р
м. Слов’янськ

Про затвердження переліків осіб, 
допущених до роботи з документами 
та іншими матеріальними носіями, 
що містять службову інформацію та 
відповідальних за ведення обліку, 
зберігання, використання документів 
та інших матеріальних носіїв, що 
містять службову інформацію
 


На виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 № 736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв, що містять службову інформацію» та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14.02.2012 року № 80 «Про затвердження Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів та інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію»: 

1. Ведення обліку, зберігання і використання документів, справ, видань, магнітних та інших матеріальних носіїв інформації, які містять відомості, що становлять службову інформацію, а також контроль за дотриманням вимог Постанови Кабінету Міністрів від 19.10.2016 № 736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв, що містять службову інформацію» , нерозголошення інформації, що міститься в документах з грифом «Для службового користування» покладається на начальника відділу діловодства та організаційного забезпечення Бабенко Т.І. 

2. Затвердити перелік осіб, допущених та відповідальних за роботу з документами, які містять гриф «Для службового користування» (додається). 

3. Затвердити перелік осіб, допущених та відповідальних за роботу з документами, які містять гриф «Для службового користування» літер «М» (додається). 

4. Розпорядження міського голови від 17.01.2018 № 10-р «Про затвердження переліків осіб, допущених та відповідальних за ведення обліку, зберігання, роботу з документами та іншими матеріальними носіями, що містять службову інформацію» визнати таким, що втратило чинність. 

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Воропаєва В.М. 


Міський голова                                                                               В.М. Лях


375Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика