Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 04.09.2018 № 220-р
Оприлюднено 05.09.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ


Від 04.09.2018 № 220-р
м. Слов'янськ

Про організацію додаткових рейсів
на міських маршрутах загального
користування міста Слов'янська


З метою забезпечення належної якості перевезень пасажирів міським громадським транспортом та створення умов для відзначення 75-ї річниці визволення Слов'янська від нацистських загарбників у Другій світовій війні та святкування 373-ї річниці заснування міста Слов'янська, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про автомобільний транспорт», постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 року № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» (із змінами та доповненнями) та враховуючи розпорядження міського голови від 30.08.2018 № 216-р «Про відзначення 75-річниці визволення Слов'янська від нацистських загарбників у Другій світовій війні та святкування 373-річниці заснування міста Слов'янська»:

1. Організувати додаткові рейси на міських маршрутах загального користування міста Слов'янська у день відзначення 75-ї річниці визволення Слов'янська від нацистських загарбників у Другій світовій війні та святкування 373-ї річниці заснування міста Слов'янська.

2. Відділу транспорту та зв'язку Слов'янської міської ради (Макієнко) провести відповідну роботу щодо організації додаткових рейсів на міських маршрутах загального користування міста Слов'янська згідно вимог чинного законодавства у день відзначення 75-ї річниці визволення Слов'янська від нацистських загарбників у Другій світовій війні та святкування 373-ї річниці заснування міста Слов'янська.

3. Затвердити розклад руху міського громадського транспорту у вечірній час 08 вересня 2018 року у зв'язку з відзначенням 75-ї річниці визволення Слов'янська від нацистських загарбників у Другій світовій війні та святкування 373-ї річниці заснування міста Слов'янська (додаток).

4. Рекомендувати КП «Слов'янське тролейбусне управління» (Іванченко) та перевізникам, які обслуговують міські автобусні маршрути загального користування, розмістити інформацію щодо руху міського громадського транспорту у вечірній час 08 вересня 2018 року у салонах тролейбусів і автобусів.

5. Прес-службі (Звегіна) оприлюднити інформацію про тимчасову організацію додаткових рейсів міського громадського транспорту у день відзначення 75-ї річниці визволення Слов'янська від нацистських загарбників у Другій світовій війні та святкування 373-ї річниці заснування міста Слов'янська.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Секлецова А.В.


Міський голова                                                                                         В.М. Лях


444Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика