Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 20.08.2018 № 201-р
Оприлюднено 21.08.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ


Від 20.08.2018 № 201-р
м. Слов'янськ

Про організацію додаткових рейсів
на міських маршрутах загального
користування міста Слов'янська 


З метою забезпечення належної якості перевезень пасажирів міським громадським транспортом та створення умов для святкування громадянами міста 27-ї річниці незалежності України, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про автомобільний транспорт», постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 року № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» (із змінами та доповненнями) та враховуючи розпорядження міського голови від 13.08.2018 № 189-р «Про підготовку та відзначення у місті Слов'янську Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України:

1. Організувати додаткові рейси на міських маршрутах загального користування міста Слов'янська у день відзначення 27-ї річниці незалежності України.

2. Відділу транспорту та зв'язку Слов'янської міської ради (Макієнко) провести відповідну роботу щодо організації додаткових рейсів на міських маршрутах загального користування міста Слов'янська згідно вимог чинного законодавства у день відзначення 27-ї річниці незалежності України.

3. Затвердити розклад руху міського громадського транспорту у вечірній час 24 серпня 2018 року у зв'язку з відзначенням 27-ї річниці незалежності України (додаток).

4. Рекомендувати КП «Слов'янське тролейбусне управління» (Іванченко) та перевізникам, які обслуговують міські автобусні маршрути загального користування, розмістити інформацію щодо руху міського громадського транспорту у вечірній час 24 серпня 2018 року у салонах тролейбусів і автобусів.

5. Прес-службі (Звегіна) оприлюднити інформацію про тимчасову організацію додаткових рейсів міського громадського транспорту у день відзначення 27-ї річниці незалежності України.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Секлецова А.В.


Міський голова                                                                                          В.М. Лях


441Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика