Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 20.08.2018 № 198-р
Оприлюднено 20.08.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ


Від 20.08.2018 № 198-р
м. Слов’янськ

Щодо підвищення якості 
проектної документації 


З метою підвищення позитивного іміджу м. Слов’янська, раціонального використання бюджетних коштів при виконанні будівельних робіт, підвищення якості проектної документації, реалізацію якої передбачається здійснювати з використанням коштів державного та міського бюджетів, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Керівникам структурних підрозділів міської ради - замовникам будівництва (реконструкції, модернізації, капітального ремонту): 

1.1. обговорювати наміри щодо виконання проектно-вишукувальних робіт з управлінням економічного та інвестиційного розвитку (Сміренський), відділом культури (Олійник), управлінням містобудування та архітектури (Корепанов) щодо пріоритетів та ефективності результатів реалізації будівництва;
1.2. погоджувати з управлінням економічного та інвестиційного розвитку (Сміренський), відділом культури (Олійник), управлінням містобудування та архітектури (Корепанов) завдання на проектування, а також проектно-кошторисну документацію на предмет якості та повноти проектних рішень;
1.3. залучати управління містобудування та архітектури (Корепанов), для розгляду запропонованих архітектурно-планувальних та естетичних рішень в передпроектних, концептуальних та/або ескізних розробках. 

2. Відділу державного архітектурно - будівельного контролю (Кубиткіна) при поданні замовником повідомлення про початок виконання будівельних робіт та видачі дозволу на виконання будівельних робіт враховувати п.п. 1.1.,1.2.,1.3. п.1 даного розпорядження. 

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників міського голови за напрямками діяльності Рубана А.Є., Секлєцова А.В., Підлісного Ю.І., Воропаєва В.М..


Міський голова                                                                                         В.М. Лях


371Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика