Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 16.08.2018 № 195-р
Оприлюднено 20.08.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ


Від 16.08.2018 №195-р
м. Слов’янськ

Про обмін інформацією щодо реєстрації
місця проживання фізичних осіб 


 З метою оперативності та своєчасності надання адміністративних послуг мешканцям міста, своєчасного надання державної соціальної допомоги, пільг та житлових субсидій  і недопущення зволікання у призначенні всіх видів соціальних виплат до нормативного врегулювання питання видачі довідок про склад сім'ї або зареєстрованих у певному приміщенні/будинку осіб на законодавчому рівні, враховуючи необхідність в доступності інформації працівникам ЦНАП міста Слов'янська та уповноваженим посадовим особам балансоутримувачів багатоквартирних будинків на території міста (житлово — експлуатаційні контори, суб'єкти господарювання, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, житлово-будівельні кооперативи, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків) щодо реєстрації місця проживання фізичних осіб на території міста Слов'янська, розпорядником якої відповідно до Закону України “Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні” є відділ з ведення реєстраційного обліку місця проживання та місця перебування фізичних осіб Слов'янської міської ради, для подальшої передачі відомостей про склад зареєстрованих у житлових приміщеннях (квартирах, приватних будинках) осіб до УСЗН Слов'янської міської ради, на виконання п.14 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвередженого ПКМУ від 21.10.1995 №848 (в редакції ПКМУ від 27 квітня 2018 р. № 329), ч.7,8 ст. 9 Закону України “Про адміністративні послуги”, керуючись  ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 

1. Відділу з ведення реєстраційного обліку місця проживання та місця перебування фізичних осіб Слов'янської міської ради (Ткаченко) дозволити доступ адміністраторам ЦНАП міста Слов'янська (Головаченко) в режимі обмеженої функціональності (перегляд) до електронної картотеки з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб. 

2. Рекомендувати уповноваженим посадовим особам балансоутримувачів багатоквартирних будинків на території міста (житлово — експлуатаційні контори, суб'єкти господарювання, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, житлово-будівельні кооперативи, об'єднання співвласників багатоквартирних будинків) щочетверга отримувати від відділу з ведення реєстраційного обліку місця проживання та місця перебування фізичних осіб Слов'янської міської ради (Ткаченко) відомості про зміну місця проживання фізичних осіб відповідно до обслуговування багатоквартирних будинків. 

3. Відділу інформаційного забезпечення Слов'янської міської ради (Самохвалов) забезпечити систему електронної взаємодії структурних підрозділів, у відповідності до п.1 даного розпорядження. 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради  Огаркову О.А. 


Міський голова                                                                                          В.М.Лях


469Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика