Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 04.07.2018 № 155-p
Оприлюднено 11.07.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 04.07.2018 № 155-p
м. Слов’янськ

Про встановлення обмеженого доступу до
приміщень відділу ведення Державного
реєстру виборців Слов’янської міської ради


Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 20.12.2007 № 572 “Про вимоги до приміщень відділів ведення Державного реєстру виборців та регіональних відділів адміністрування Державного реєстру виборців та про норми забезпечення засобами зв’язку, обладнанням, інвентарем, оргтехнікою”, з метою забезпечення обмеження несанкційованого доступу до інформації, що міститься у базі даних Державного реєстру виборців; керуючись ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”: 

1. Встановити статус з обмеженим доступом до приміщення відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської міської ради (далі – відділ ведення Реєстру). 

2. Обладнати приміщення відділу ведення Реєстру (каб. 404, 405) дверима з кодовим механічним замком та системами протипожежної та охоронної сигналізації. 

3. Унеможливити перебування в приміщенні сторонніх осіб без супроводу відповідальних працівників відділу ведення Реєстру. 

4. Робочі місця працівників відділу ведення Реєстру розташувати у спосіб, що унеможливлює ознайомлення сторонніх осіб з інформацією, яка виводиться на монітори працівників. 

5. Затвердити список осіб, які мають право доступу до приміщення відділу ведення Реєстру (додається). 

6. Розпорядження міського голови від 07.05.2008р. №237-р “Про встановлення обмеженого доступу до приміщення відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської міської ради” та від 12.07.2016 №219-р “Про внесення змін до розпорядження міського голови від 07.05.2008р. №237-р “Про встановлення обмеженого доступу до приміщення відділу ведення Державного реєстру виборців Слов’янської міської ради” визнати такими, що втратили чинність. 

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконкому Огаркову О.А.


Міський голова                                                                                                    В.М.Лях


433Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика