Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 21.06.2018 № 149-p
Оприлюднено 25.06.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від 21.06.2018 № 149р
м. Слов’янськ 

Про проведення перевірки виконання
рішення міської ради від 24.12.2016 № 48-ХІХ-7
«Про закриття експлуатації полігону ТПВ
м. Слов’янськ, вул. Цілинна» та поточного
утримання полігону відповідно до законодавства України


З метою здійснення повноважень щодо самоврядного контролю за станом утриман-ням територій та об’єктів комунальної власності, роботою комунальних підприємств в даному напрямку, здійснення контролю за безпечним поводженням з відходами на тери-торії міської ради, беручи до уваги рішення міської ради від 24.12.2016 № 48-ХІХ-7 «Про закриття експлуатації полігону ТПВ м. Слов’янськ, вул. Цілинна», враховуючи вимоги Законів України «Про відходи», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про благоустрій населених пунктів», Кодексу цивільного захисту України, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Протягом червня 2018року провести перевірку виконання рішення міської ради від 24.12.2016 № 48-ХІХ-7 «Про закриття експлуатації полігону ТПВ м. Слов’янськ, вул. Цілинна» та поточного утримання полігону відповідно до норм діючого законодавства України. 

2. Доручити управлінню житлово-комунального господарства Слов’янської місь-кої ради (Башкаєв), відділу екології та природних ресурсів Слов’янської міської ради (Соловей) з залученням представників Державної екологічної інспекції у Донецькій області (Вишневський), 6-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій об-ласті (Бойцов) провести перевірку виконання рішення міської ради від 24.12.2016 № 48-ХІХ-7 «Про закриття експлуатації полігону ТПВ м. Слов’янськ, вул. Цілинна» та поточного утримання полігону відповідно до норм діючого законодавства України. 

3. Відділу екології та природних ресурсів Слов’янської міської ради (Соловей) за результатами перевірки скласти відповідний акт та надати його на затверджен-ня заступнику міського голови Секлецову А.В. 

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.


Міський голова                                                                                                    В.М. Лях


418Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
АктуальноРозсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика