Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Оформлення документів
Зайнятість
Почесні громадяни
                                         
 Документи
Рішення виконавчого комітету від 06.06.2018 № 381/4
Оприлюднено 12.06.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА 
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я
 

 

від 06.06.2018 № 381/4
м.Слов’янськ

Про розгляд звернення
гр. Резченко О.Ю.
 

До виконкому Слов’янської міської ради звернулася гр. Резченко Олена Юріївна, яка зареєстрована за адресою: (конфіденційна інформація), з заявою про переведення 9/100 часток (квартира №2) житлового будинку №78 по вул.Банківська у м.Слов’янську із житлового фонду в нежитловий для подальшої реконструкції під магазин змішаної групи товарів з улаштуванням окремого входу. 

9/100 часток зазначеного житлового будинку (що складають квартиру №2) належать заявниці на підставі (конфіденційна інформація). 

Надано технічний висновок за результатами огляду технічного стану будівельних конструкцій 9/100 часток (квартири №2) житлового будинку №78 по вул.Банківській в м.Слов’янську Донецької області з проектною пропозицією влаштування вхідної групи, виконаний ПП «СПЕК-7» за участю експерта з технічного обстеження будівель і споруд Дзядік О.Я. (кваліфікаційний сертифікат серія АЕ №001574, виданий Атестаційною архітектурно – будівельною комісією Мінрегіону України 22.02.2013).

Керуючись Порядком переведення житлових будинків і житлових приміщень у нежилі для розміщення об’єктів невиробничої сфери на території Слов’янської міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 10.07.2012 № 12-XXVIII-6, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш У Є:

1. Перевести 9/100 часток (квартира №2) житлового будинку №78 по вул.Банківська у м.Слов’янську із житлового фонду в нежитловий для подальшої реконструкції під магазин змішаної групи товарів з улаштуванням окремого входу.

2. Зобов’язати гр. Резченко Олену Юріївну реконструкцію квартири здійснювати в установленому законодавством порядку.


Міський голова                                                                                                 В.М.Лях


79Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально
Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика