Twitter   Facebook   FeedBurner   RSS-канал  
Міська рада
Публічна інформація
ЦНАП
Звернення громадян
Громадянське суспільство
Служби інформують
Зайнятість
Почесні громадяни
                                     
 Документи
Розпорядження міського голови від 11.05.2018 № 111-p
Оприлюднено 22.05.2018

СЛОВ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 


від 11.05.2018 № 111р
м. Слов’янськ

Про оздоровлення та відпочинок 
дітей, учнівської та студентської 
молоді м.м. Слов’янськ, Святогірськ влітку 2018 року


На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», міської програми «Організація відпочинку і оздоровлення дітей і молоді м. Слов’янськ на 2018-2022 роки» затвердженої рішенням Слов’янської міської ради від 16.03.2018 № 3-XLΙΙ-7 «Про затвердження міської програми «Організація відпочинку і оздоровлення дітей і молоді м. Слов’янськ на 2018-2022 роки», враховуючи розпорядження голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 19.04.2018 №501/5-18 «Про оздоровлення та відпочинок дітей Донецької області у 2018 році», з метою створення оптимальних умов для організації змістовного літнього відпочинку, оздоровлення і дозвілля дітей, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити заходи щодо проведення оздоровлення та відпочинку дітей, учнівської та студентської молоді м.м. Слов’янськ, Святогірськ влітку 2018 року (додаток 1). 

2. Затвердити Склад міської комісії з підготовки та проведення оздоровлення та відпочинку дітей в 2018 році (додаток 2). 

3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій всіх форм власності, благодійних, релігійних та громадських організацій розробити відповідні заходи для оздоровлення дітей співробітників. 

4. Відділу у справах сім'ї, молоді, фізичної культури і спорту (Міщенко):
4.1. Забезпечити своєчасний і якісний підбір кандидатів на оздоровлення за кошти міського, обласного та державного бюджетів серед дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, студентської і учнівської молоді згідно нормативної бази.
4.2. Проводити щомісячний аналіз ходу оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді влітку 2018 року і своєчасно інформувати департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації. 

5. Відділу освіти (Рубльовський):
5.1. Забезпечити цільове використання коштів, передбачених міським бюджетом для організації оздоровлення та відпочинку дітей у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Лісова казка» та таборів денного перебування.
5.2. Сприяти підбору кандидатів, з числа дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, для оздоровлення за кошти обласного та державного бюджетів. 

6. Міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Павлова), службі у справах дітей (Соколова), сприяти підбору кандидатів, з числа дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, для оздоровлення за кошти обласного та державного бюджетів. 

7. Координацію роботи щодо організації літнього оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді покласти на відділ у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту (Міщенко) і відділ освіти (Рубльовський). 

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Підлісного Ю.І.


Міський голова                                                                                              В.М.Лях


498Версія для друкуНадіслати
Веб-камери міста
Трансляція засідань
Тижневий план
Актуально


Розсилка новин

Введите Ваш e-mail:

пошук
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
погода
GISMETEO: Погода по г.Славянск
курсИ валют
finance.ua

finance.ua

finance.ua
Статистика